Gluda āda uz ilgu laiku un bez sāpēm — katras sievietes sapnis

gluda-ada

Ik dienu sievietes velta daudz laika dažādiem skaistumkopšanas rituāliem. Tomēr ir dažas cīņas, kas šķiet nebeidzamas un neuzvaramas. Liekais apmatojums noteikti ir viena no šādām cīņām.

Cik dažādas metodes, cik daudz laika, pūļu un cik daudz sāpju nes šī cīņa ar lieko apmatojumu. Un katra sieviete to pacietīgi dara, jo mēs visas taču vēlamies justies skaistas, elegantas, būt apmierinātas ar to, ko redzam spogulī.

Ilgstošs efekts un nekādu sāpju

Šis ir tas lielais skaistumkopšanas brīnums, ko meklē ikviena sieviete. Metode, kas ļautu atbrīvoties no matiņiem saudzīgi, bez sāpēm un veselības bojāšanas, kā arī rezultāts saglabātos tiešām ilgu laiku.

Mēs visi zinām to nepatīkamo sajūtu, kad jau otrajā vai trešajā dienā pēc skūšanās parādās ataugušie matiņi. Vīriešiem dažas dienas ataugusi bārda noteikti izskatās seksīgi un netraucē doties savās dienas gaitās. Bet sievietei, kura vēlas gludas kājas katru dienu, tas tiešām sagādā problēmas un diskomfortu. Protams, ka var uzvilkt bikses un ignorēt šo problēmu, bet pašsajūtu tas tomēr traucē. Un tas nerisina problēmas būtību. Tāpēc skūšanās kā matiņu likvidēšanas metode nav efektīva, jo prasa daudz laika, kā arī veicina raženāka apmatojuma rašanos.

Tāpēc dāmas dodas meklēt kaut ko citu — epilācija, depilācija, vaksācija. Jā, ir dažādas iespējas, aparāti, līdzekļi. Tomēr katrs no tiem saistās ar zināmām blaknēm. Un viena no biežākajām ir sāpes. Epilators un vaksācija šajā ziņā noteikti ir pirmaja vietā, jo tur matiņš no ādas tiek izrauts ar visām saknēm. Ja tas ir jāizdara kādā intīmākā un jutīgākā vietā, tad sāpju apjoms patiešām ir iespaidīgs. Zinu sievietes, kuras ir tikai vienu reizi izmēģinājušas gan epilāciju, gan vaksāciju. Un nekad to nav darījušas atkal. Jo tas neesot savienojams ar viņu sāpju slieksni.

Lai gan skaistuma vārdā esam gatavas paciets sāpes, tiek arī domāts, kā šīs minētās procedūras padarīt mazāk sāpīgas, tomēr vienalga galvā skan jautājums — kāpēc skaistuma vārdā tas ir jācieš? Vai nav kāds saudzīgāks un sevi mīlošāks veids, kā uz ilgu laiku atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma?

Jā, ir! Līdz ar tehnoloģijām nāk arī risinājumi šajā jomā — lāzerepilācija ir viens no šiem variantiem, ko sievietes tik ilgi ir gaidījušas.

Kas ir lāzerepilācija?

Lai gan lāzerepilācija ir pakalpojums, kas jau pieejams plaši (eraesthetic.lv), tomēr noteikti ir sievietes, kas par to vēl nav dzirdējušas, kuras nezina, ko šī procedūra viņām varētu sniegt. Tāpēc nedaudz ar to pastāstīšu.

  • Lāzerepilācija ir metode, kas apstādina matiņu augšanu. Tas ir efektīvs, saudzīgs un drošs veids, kā atbrīvoties no matiņiem.
  • Metodes pamatā ir matiņa folikulas iznīcināšana ar gaismas staru. Tādā veidā tiek iegūts ilgstošs efekts. Tomēr, lai ar lāzerepilāciju iegūtu ilgstošu un paliekošu efektu, jāiziet vairāku procedūru kurss. Vēlamais efekts un tā sasniegšanas ātrums ir atkarīgs no matiņu krāsas un apjoma.
  • Lāzerepilācijas priekšrocība ir arī tā, ka efektīvi var likvidēt arī gaišus un plānus matiņus. Pēc pirmajām procedūrām matiņi izkrīt, kļūst plānāki, tie arī neieaug. Jau pēc trijām procedūrām var būt pavisam labs un paliekošs efekts, bet citam tas var prasīt līdz sešu procedūru kursu.
  • Bet visvairāk taču sievietēm interesē — vai tas nav sāpīgi? Nē! Jūtams varbūt neliels impulss, bet tās noteikti nav sāpes, ko rada citi matiņu likvidēšanas veidi. Tāpēc arvien vairāk sievietes izvēlas tieši šo metodi. Lai gan tā saistās ar lielākiem izdevumiem, bet efekts tomer ir ilgstošs. Arī vaksācija taču ilgtermiņā izmaksā ļoti audz. Tāpēc to var uzskatīt pat ilgtermiņa ieguldījumu savā izskatā un atbrīvošanos no sāpīgām procedūrām.